EnerMech در اولین تاسیسات ایرلندی برای حمایت از رشد سرمایه گذاری می کند


یک شرکت مهندسی که مقر آن در آبردین است، در تلاش برای حمایت از رشد در بازارهای جدید، در اولین تاسیسات ایرلندی خود سرمایه گذاری کرده است.

EnerMech پس از سرمایه گذاری 9.2 میلیون یورو برای ایجاد 170 شغل جدید و گسترش به بازارهای جدید، امروز به طور رسمی در اولین تاسیسات خود در ایرلند افتتاح شد.

این پایه تعهد متخصص راه حل های یکپارچه را به این منطقه و محرک رشد آن در بخش ها و مناطق جدید تقویت می کند.

EnerMech قبلاً چندین کمپین از سایت ارائه کرده است، از جمله ارائه خدمات خود به یک پروژه نیمه هادی بزرگ برای یک شرکت پیشرو در آمریکای شمالی.

هد شات کریستین براون، مدیرعامل EnerMech.
کریستین براون، مدیرعامل EnerMech، تاسیسات جدید ایرلندی را به عنوان “لحظه ای افتخار آمیز برای شرکت و کارکنان” توصیف کرد.

این شرکت که در پارک تجاری و فناوری IDA ایرلند در آتلون واقع شده است، در سال گذشته طیف وسیعی از خدمات تخصصی خود را از پایگاه ارائه کرده است.

این پروژه توسط دولت ایرلند از طریق IDA ایرلند پشتیبانی می شود.

Tanaiste و وزیر تجارت و اشتغال سازمانی، لئو وارادکار، گفت: “من واقعاً خوشحالم که از EnerMech در ایرلند و به ویژه Athlone استقبال می کنم، که انتخاب مکانی فوق العاده برای این سرمایه گذاری قابل توجه است.

این 170 شغل جدید یک تقویت واقعی خواهد بود و واقعاً بر رشد ایرلند به عنوان یک مرکز تولید پیشرفته بین المللی تأکید می کند.

EnerMech دارای 50 سال تجربه با حضور جهانی در 23 کشور است.

ما به کار سخت خود ادامه خواهیم داد تا محیط مناسبی را برای جذب چنین شرکت های درجه یک جهانی در تمام نقاط کشور ایجاد کنیم.

برای تیم بهترین ها را آرزو می کنم و اعتماد دارم که در جامعه جدید خود بسیار خوشحال خواهند شد.

وزیر ارتقای تجارت، مقررات دیجیتال و شرکت Dara Calleary TD گفت: من خوشحالم که EnerMech ایرلند را برای این توسعه انتخاب کرده است که طی سه سال آینده 170 شغل ایجاد می کند.

تأسیسات جدید EnerMech در Athlone موقعیت خوبی برای خدمت به خوشه‌های مهندسی، biopharma و MedTech در منطقه و فراتر از آن دارد.

«این نقش‌ها، در طیف وسیعی از رشته‌های مهندسی تخصصی، فرصت فوق‌العاده‌ای را برای نیروی کار بسیار ماهر و با استعداد کشورمان فراهم می‌کند.

برای تیم در این فصل جدید آرزوی موفقیت روزافزون دارم.

این شرکت اکنون بیش از 110 کارمند را به صورت محلی استخدام می کند، از جمله پنج کارآموز محلی در Pipefitting Apprentice Scheme، که طیف وسیعی از قابلیت ها را در رشته های تخصصی مهندسی برای پشتیبانی از ساخت و تحویل پروژه ارائه می دهد.

انتظار می‌رود که این تعداد به 60 فرصت شغلی تمام وقت از جمله 10 فرصت شغلی دیگر در آینده نزدیک افزایش یابد.

علاوه بر رشد در بازارهای اصلی، این حرکت از انگیزه تنوع جهانی شرکت حمایت می‌کند، زیرا به توسعه در زیرساخت‌ها، انرژی‌های تجدیدپذیر، نیرو، انرژی، و بخش‌های صنعتی پیشرفته، که یک منطقه کلیدی رشد برای EnerMech در سراسر جهان است، چشم دوخته است.

پایگاه ایرلند یکی دیگر از گام های رو به جلو برای شرکت در این هدف است، زیرا این مرکز خانه اولین اتاق تمیز این شرکت با گواهی ISO است.

این قابلیت اضافی از جوشکاری با خلوص بالا و ساخت لوله‌کشی، یک عنصر کلیدی در صنایع نیمه‌رسانا، دارویی و غذایی پشتیبانی می‌کند.

کریستین براون، مدیر اجرایی EnerMech، گفت: “جشن راه اندازی پایان اولین سال موفقیت آمیز EnerMech در ایرلند است.

«تاسیسات جدید ما درها را به روی ما باز می کند زیرا ما به دنبال ارائه پروژه های بیشتری از این پایگاه هستیم و همچنین بر اساس کار موجود خود در ترکیب متنوعی از بازارهای نهایی ایجاد می کنیم.

«این ترکیب سالم از پیشرفت کسب‌وکار نشان می‌دهد که قابلیت‌های چند رشته‌ای ما به‌طور گسترده‌تر به‌شمار می‌آیند و به روش‌های جدیدی در سراسر جهان ارزش‌گذاری می‌شوند.

“همراهی با IDA Ireland دولت ایرلند و مشتریان برای راه اندازی رسمی سایت یک لحظه افتخار برای شرکت و کارکنان است.”

مدیر عامل IDA ایرلند، مارتین شاناهان گفت: “تاسیس یک متخصص راه حل های یکپارچه جهانی توسط EnerMech، در Athlone، خبر فوق العاده ای برای منطقه میدلندز و فراتر از آن است.

“این سرمایه گذاری به شدت با ستون های استراتژیک IDA ایرلند در زمینه تاثیر و توسعه منطقه ای هماهنگ است. برای EnerMech با این سرمایه گذاری آرزوی موفقیت می کنم.


دیدگاهتان را بنویسید