یک کیف دستی 3000 پوندی و چیزهای دیگری که مکمل های یکشنبه فکر می کنند کاملا طبیعی هستندمنظورتان چیست، 3000 پوند برای یک کیف دستی کمی تند به نظر می رسد؟ در دنیای مکمل های یکشنبه کاملا طبیعی است، مانند موارد دیگر:

با کیف 3000 پوندی

آیتم «باید» این فصل و فوق العاده زشت است، همانطور که بسیاری از چیزهای مد روز به نظر می رسد. خوشبختانه قیمت مضحک f**king به وضوح نشان می‌دهد که افرادی که یکی از آنها را دارند بسیار بهتر از متوسط ​​​​povvo pleb هستند، که اگر یک کوله‌پشتی 9.99 پوندی پریمارک را ببندید این اتفاق نخواهد افتاد.

خانه ای که به طرز وحشتناکی تزئین شده است

یک ویژگی پنج صفحه ای در یک خانه ادواردی در هوو وجود دارد که با رنگ سبز پوشانده شده است، کاغذ دیواری با طرح برگ های تهاجمی و روکش مخملی قرمز رنگ، و دارای دیواری است که به کنجکاوهای قدیمی از جمله ظروف ویکتوریایی اصیل اختصاص داده شده است. شما فکر می کنید که این کار زشت به نظر می رسد اما متعلق به یک زوج فوق العاده ثروتمند است که خود را “مشاوران سبک زندگی” توصیف می کنند، بنابراین باید در اشتباه باشید.

یک مینی استراحت در بریتانیا برای شبی 595 پوند

این غذاخوری زیبا با سقف پایین ستاره‌دار میشلن در نزدیکی تاویستوک اتاق‌های کوچک بیژو و جکوزی خصوصی با استخر غوطه‌ور را ارائه می‌دهد و سردبیر سفر اقامت خود را در ازای نوشتن در مورد آن رایگان دریافت می‌کند. تیرهای چوبی کم به شما ضربه مغزی می دهد، که حداقل به شما کمک می کند فراموش کنید که خوابیدن در یک ساختمان قدیمی وحشتناک در یک لنگر بارانی شبی 595 پوند هزینه دارد.

افراد شیک پوش با مشاغل کوچک

بانو کلوئه دی فلوتوفن در خانه مزرعه نفیس خود در Cotswolds مملو از هنرهای وابسته به عشق شهوانی و گل‌هایی در شیشه‌های مربا استراحت می‌کند، در حالی که دائماً به طیف وسیعی از ظروف چاپی جدید خود اشاره می‌کند که از ۷۵ پوند برای دستمال شروع می‌شود. در صفحه بعدی Bronson Fetherstone-Hault است که یک گله گاومیش کوهان دار در املاک خانوادگی خود در نورفولک نگهداری می کند و موزارلای دست ساز برنده جوایز را می سازد که فقط از Fortnum & Mason در دسترس است.

صندلی های زشت حصیری

آیا صندلی‌های حصیری دوباره وارد شده‌اند، یا ویرایشگر ویژگی‌ها کمی ناامید شده و تصمیم گرفته است که مجموعه‌ای از مدل‌ها را که روی آن‌ها خوابیده‌اند، از جمله یک فرد مسن نشان دهد، زیرا به طرز دردناکی از خوانندگان خود آگاه هستند؟ فرقی نمی کند، فقط شکرگزارند که چند صفحه دیگر را با این مزخرفات پر کرده اند.


دیدگاهتان را بنویسید