چگونه می توان از طریق یک پینت که طعمی شبیه به سگ گرم دارد، عبور دادفقط یک پیمانه سفارش دادید که متوجه شوید مزه افتضاحی دارد؟ با استفاده از این راهنما، به جای بازگرداندن آن، دندان های خود را به هم فشار دهید و از بین 20 اونس مایع منزجر کننده رنج بکشید.

بینی خود را نگه دارید

بر اساس حکمت دریافت شده، این ترفند ساده باید جوانه های چشایی شما را غیرفعال کند و پینت وحشتناکی را که یک پنج تایی روی آن زدید دلپذیرتر کند. متأسفانه مزخرف است شما همچنان می توانید هر طعم منزجر کننده ای را انتخاب کنید، به علاوه مانند یک احمق پادشاه به نظر خواهید رسید. هر چند ممکن است مغز شما را فریب دهد تا خرخر نکند، بنابراین ارزش امتحان کردن را دارد.

به یک پینت خوشمزه فکر کنید

برگرداندن یک پیمانه طغیان‌کننده همه چیز در مورد ذهن بیش از ماده است. این واقعیت را فراموش کنید که مقدار زیادی از آنچه را که مزه آب توالت کهنه می کند، می خورید. درعوض، جذاب‌ترین پینت را با مناسب‌ترین سر و مهره‌ای از تراکم که روی شکل خمیده‌اش می‌غلتد، تصویر کنید. تصور کنید نوشیدن آن چه حس خوبی دارد و از تصور آن دست نکشید.

از شخص دیگری دعوت کنید تا طعم و مزه داشته باشد

بار یک پیمانه معده را به تنهایی به دوش نکشید، یک دوست را به طعم دعوت کنید. یک طعم بزرگ خونی. حداقل سه لقمه دلچسب. اگر آنها سر و صدا به راه انداختند، با گفتن اینکه واقعاً نظر آنها را می خواهید، آنها را تشویق کنید. اگر خوش شانس باشید نصف آن را برای شما می نوشند. فقط مطمئن شوید که برای شما یکی دیگر نخرند.

سعی کنید به آن برخورد کنید

معمولاً نوشیدنی‌های ریخته شده دلیلی برای مشت زدن به صورت است. اما اگر در تلاش هستید تا راه خود را از بین ببرید، این یک موهبت است. دور میله آویزان شوید و آرنج نوشیدنی‌تان را با زاویه‌ای نامطمئن بیرون بیاورید، و وقتی کسی آنقدر دستتان را مسواک می‌زند لیوانتان را روی زمین پرتاب می‌کند.

پایین آن در یک

سعی کنید بدبختی یک ثانیه بیشتر از آنچه لازم است طول نکشید. به صورت مستقیم به دشمن خود خیره شوید، سپس با یک حرکت سریع قبل از اینکه طعم وحشتناکش ثبت شود، آن را به عقب برگردانید. این نوشیدنی معادل برداشتن نوار اپیلاسیون است و حتی ناخوشایندتر است، اما با شانس، در عرض چند ثانیه تمام خواهد شد. اکنون برای خرید یک پینت خوب آزاد هستید.


دیدگاهتان را بنویسید