چگونه در عکس گرفتن در عموم مردمی باشیمآیا می خواهید هنگام گرفتن عکس، حداکثر ناراحتی را برای هر کسی که در این نزدیکی است ایجاد کنید؟ در اینجا به این صورت است:

اجاره، اجاره، اجاره

یک گلوگاه شلوغ عابر پیاده نزدیک یک ویژگی مورد علاقه پیدا کنید و درست در وسط آن بایستید. با صدای بلند اعلام کنید که در حال گرفتن عکس هستید و جایی برای عبور از آن باقی نگذاشته باشید. عموم مردم تا حدی مودب هستند، بنابراین ده ثانیه منتظر می‌مانند تا شما عکس بگیرید و سپس از جلوی خود عبور می‌کنند و زیر لب «پریک» را غرغر می‌کنند.

هرگز در آهنگسازی عجله نکنید

ترکیب بندی کلید یک تصویر خوب است، بنابراین تا زمانی که نیاز دارید به مردم بگویید کجا بایستند و با صدای بلند به هر عضو تصادفی از مردم که مانع شاهکار شما می شود، وقت بگذارید. مثل اینکه رسیدن به موقع سر کار به همان اندازه مهم است که شما درست در خارج از ورودی ایستگاه کینگز کراس از خانواده خود یک عکس نوردهی طولانی هنری می گیرید.

یک f**kwit فنی باشید

دوربین ها دیگر جعبه های اشاره و کلیک نیستند، به خصوص در تلفن هایی که تنظیمات متعددی دارند. قبل از اینکه متوجه شوید باید 300 عکس را حذف کنید تا فضایی در حافظه ایجاد کنید، سال‌ها را با زوم، فلش و فیلترها سرگرم کنید. هنگامی که در نهایت از تنظیمات راضی هستید، به طور تصادفی ویدیویی را انجام می دهید و مجبور می شوید دوباره شروع کنید، در آن زمان غروب زیبای خورشید که افراد دیگر نیز امیدوار بودند از این نقطه نظر عکاسی کنند، از بین خواهد رفت.

بهترین نقاط را گراز کنید

شما می خواهید از بچه های خود عکس بگیرید که در مقابل یک ببر در باغ وحش ایستاده اند، اما فقط هر ده دقیقه یک بار سرعت می گیرد. به جای گرفتن یک عکس، به امید اینکه خوب باشد و برای خانواده بعدی کنار گذاشته شود، فضا را ببندید و اجازه ندهید بچه های سرد و بی حوصله شما جایی بروند، در حالی که والدین دیگر به طور فزاینده ای عصبانی می شوند و شروع به زمزمه کردن در مورد دک کردن شما می کنند. .

دیک در مورد سلفی گرفتن

اگر به اندازه کافی برای عکس گرفتن از افراد دیگر مزاحمت ایجاد نمی کنید، سعی کنید کمی از خودتان بگیرید. در حالی که سعی می کنید چهره خود و فرشته شمال را به تصویر بکشید، به چند نفر وارد می شوید، روی پای دیگران می ایستید، از پشت یک خانم مسن را آرنج می زنید و در نهایت بر روی نوزادی که در یک کالسکه است ضربه می زنید. و عکس شما هنوز هم مزخرف خواهد بود.


دیدگاهتان را بنویسید