پلیس پس از اینکه به رانندگانی که همین کار را انجام می دادند، در خط اتوبوس دستگیر شد


یک خودروی پلیس در حال رانندگی از طریق خط اتوبوس دستگیر شد که گفته می‌شود هفته‌ها قبل «در گوشه و کنار مردم پنهان شده بود و مردم را زیر و رو می‌کرد».

خودروی پلیس سفید، آبی و زرد قابل تشخیص دیروز روی دوربین امنیتی یکی از ساکنان که در خیابان وودمر در واتفورد، هرتس در حال عبور بود، دستگیر شد.

همین خیابان در سال گذشته به دلیل محدودیت‌های عرض کم که باعث آسیب به “صدها” وسیله نقلیه و حتی یک ون پلیس شده و در نتیجه جاده اخیراً تعریض شده است، خبرساز شده است.

ماشین پلیس خیابان وودمر
تیم دیروز ماشین پلیس را با استفاده از لاین روی دوربین امنیتی خود شکار کرد.

تیم ویگور، 53 ساله، که این فیلم را در خارج از خانه اش ضبط کرده است، ادعا می کند که قبل از انجام کار، افسران پلیس در گوشه گوشه می نشستند و وسایل نقلیه را با استفاده از خط اتوبوس می گرفتند.

راننده HGV همچنین ادعا کرد که مأموران حتی او را به دلیل استفاده از خط کشیده اند.

تیم وقتی توانست ماشین پلیس را دستگیر کند و دیروز از همان خط اتوبوس عبور می کرد، چشمانش را باور نمی کرد.

او دیروز این ویدیو را در فیس بوک منتشر کرد و نوشت: «تنها چند هفته پیش بود که آن‌ها در گوشه و کنار پنهان شده بودند و از مردم برای انجام این کار بداخلاق می‌کردند.

“استانداردهای دوگانه.”

تماشاگران از آن زمان پلیس را به دلیل استفاده از خط مورد انتقاد قرار دادند.

سام تیلور گفت: “برادرم برای این کار بلیت گرفت.”

Sapphire Dalmatian گفت: «من پلیس را دیدم زیرا به ستون‌های قدیمی برخورد کرد، اما واضح است که این قطعه نمی‌خواست به ستون‌های جدید برخورد کند یا شاید همان راننده بود.

پلیس می‌داند که همه ما در حال تماشا و منتظریم.»

تیم پاسخ داد: «واقعاً نمی‌توانستم به میمون‌هایی بدهم که از وسط می‌گذرد، اما این واقعیت است که آن‌ها دو روز قبل از تغییر محدودیت در گوشه‌ای پنهان شده بودند.

آنها یک راننده را نیم ساعت نگه داشتند و سپس به آنها بلیط دادند.

من استانداردهای دوگانه را دوست ندارم و اگر اکنون برای عبور از آن تلاش کنند، ما واقعاً مشکل داریم.»

بری فرنس گفت: “نیروی پلیس خود را تگ کنید، اگر آنها به خاطر این کار از مردم بداخلاق می کنند، شیطان هستند و خودشان این کار را انجام می دهند.”

لی هیوز گفت: این پروتکل جدید پلیس پس از خجالت برخورد وانت با آن خواهد بود!

تیم امروز در صحبت‌های خود گفت: «در خانه من یک پیچ است و آن‌ها در گوشه‌ای می‌نشینند و هرکسی که از وسط رد شود، می‌نشیند و به آن‌ها نیش می‌زند.

“در طول سالها آنها بارها از جمله من و همسرم را متوقف کردند.

“تعریض شده است، اما هنوز برای آنها (پلیس) اشکالی ندارد که از آن عبور کنند، شما می توانید اکنون یک اتوبوس از آن عبور کنید.

“این استانداردهای دوگانه است، برای من مهم نیست که چه کسی از آن عبور می کند. فقط فکر می‌کنم وقتی دو هفته پیش مردم را بداخلاق می‌کردند و حالا دارند این کار را می‌کنند، کمی ثروتمند است.»


دیدگاهتان را بنویسید