وقتی برای انجام هیچ کاری به شما دستمزد می دهند و معلوم می شود «شغل های ارواح» بیشتر از آنچه فکر می کنید رایج است


PokeStaff. به روز شده در 17 مارس 2023

بدیهی است که ما مشاغل زیادی داشته‌ایم، و همچنین یک روح دیده‌ایم – خوب، ممکن است اینطور بوده باشد، اما این داستان دیگری است – اما ما هرگز “شغل روح” نداشته‌ایم.

و ما حتی واقعاً نمی دانستیم که این یک چیز است تا زمانی که این داستان افسانه ای را که به اشتراک گذاشته شده بود را خواندیم جریکومگا در Reddit از شغلی که واقعاً شغلی نبود.

نه به این معنا که پرداخت نشده است – معلوم است که خیلی خوب پول می دهد – اما شامل هیچ کاری نمی شود. مثل اینکه، به معنای واقعی کلمه، اصلاً کار نیست.

و اگر فکر می‌کنید آنقدر خوب به نظر می‌رسد که درست نباشد، به ادامه مطلب بروید جریکومگا تا بیشتر به شما بگویم

کجا می توانیم درخواست دهیم؟ و به نظر می رسد رایج تر از آن چیزی است که ما فکر می کردیم. در اینجا چیزهای مورد علاقه ما در مورد آن گفته شده است.

من یک بار مستندی از کارمندان ارواح دیدم. مواد وحشی این جور چیزها بیشتر از چیزی که فکرش را می کنید اتفاق می افتد. یکی از شرکت ها حسابرسی انجام داد و کارمندی را پیدا کرد که حقوق می گرفت اما سال ها بود که سر کار نرفته بود. اخراجش کردند. یارو توپ‌هایی را داشت که روز پرداخت بعدی حاضر شود و از اینکه پولی به او پرداخت نشده است شکایت کند.

اگر من جای شما بودم، در کلاس‌های آنلاین شرکت می‌کردم و همزمان سرم را پایین نگه می‌داشتم. سوار آن موج شو!
بدات متروید

تا زمانی که با “دیو” تماس می گیرید. مکالمات پیامک های ایمیل را ثبت کنید. هر چه. اگر مجبوری کار را جبران کن و به موج سواری ادامه بده.’
لبخند شیطانی 7

من هفته‌ای دو بار از کارمندان بخش ما که پول می‌دهیم، برای او ایمیل‌هایی با گزارش‌های اکسل می‌فرستم. حدود ده دقیقه وقتم را می گیرد. این واقعاً تمام کاری است که من انجام می دهم.
جریکومگا

زمانی که دانشجو بودم، یک بار همچین شغلی داشتم، 6 ماه حقوق ناچیز اما رایگان دریافت می کردم. آن روز ها، روزهایی بود که.’
Critical-Ad2084

“امیدوارم یک منگنه قرمز برای میز خود خریده باشید.”
lufecaep

این کار را انجام بده، مرد من. من قبلا برای یک شرکت تلویزیونی غول پیکر کار می کردم. جایی بین هفتمین و هشتمین مدیرم در 2 سال، من از راه دور افتادم.

من به کسی گزارش دادم که دیگر در آنجا کار نمی کرد و هیچ کس هرگز چیزی نگفت. 18 ماه آخرم در آنجا هیچ کاری انجام ندادم و به خودم یاد دادم که چگونه ویدیو را با استفاده از رایانه آنها ویرایش کنم.
KingDiEnd

“پیشنهاد: شغل دومی را برای انجام دادن زمانی که در موقعیت فعلی خود “کار می کنید” بگیرید.

پول را دوبرابر کنید و اگر کشف شدید، در جستجوی کار گیر نخواهید کرد.

اما، شما واقعاً واقعاً باید شروع به مستندسازی تلاش های خود در شغل فعلی خود کنید تا واقعاً کار کنید. ایمیل هایی ارسال کنید و در مورد تکالیف کاری سوال کنید. حتی اگر آنها هرگز پاسخ ندهند، شما تحت پوشش هستید، زیرا تلاش می کنید کار کنید، آنها فقط کاری به شما نمی دهند.
دوزخ

حرف آخر به این شخص

‘فقط یک سوال. استخدام می کنند؟ من می توانم رزومه ام را خیلی سریع برای شما ارسال کنم…
باکره بودن

و این شخص

‘انجام دادن. نه. لعنت به این. بالا.
OuroborousBlack

منبع Reddit u/jerichomega


دیدگاهتان را بنویسید