لندنی با خوشحالی به نادرستی در تصویر فیلم از لندن اشاره می کندمردی که به مدت سه سال در لندن زندگی کرده است، مدت زمان یک فیلم را به صورت خودپسندانه صرف اشاره به نادرستی های جغرافیایی آن کرده است.

الیور اوکانر، که در Cirencester به دنیا آمده بود، هنگامی که یک شخصیت از یک تاکسی در مکانی غیرقابل اجرا استقبال کرد، تمسخر کرد و سپس به مرگ غم انگیز او که ظاهراً در پارک ریجنت رخ داد، اما به وضوح کلافام کامن بود، خندید.

اوکانر گفت: «من می‌توانم بپذیرم که طرح در مورد فرار از تهاجم بیگانگان است، اما حتی در آن شرایط نمی‌توانستید خط شمالی را از سنت پل تا میدان ترافالگار طی کنید. این خیلی مسخره است

«قرار بود مقر سازمان مخفی کنترل ذهن در وست مینستر باشد، اگرچه به وضوح در کامدن در ساختمانی بود که من می دانم در واقع یک پیتزا اکسپرس است.

و سپس، به طرز مضحکی، نکرومانسر اصلی، هاوربایک زیر آب خود را به سمت تیمز در گرینویچ می‌فرستد و 10 ثانیه بعد دوباره بیرون می‌آید تا با کراکن غول‌پیکر فرازمینی توسط پل واکسهال مبارزه کند. چگونه می توانم این را باور کنم؟ حداقل ده دقیقه طول می کشد تا به آنجا برسیم.»

اما برادفورد دوست دختر اوکانر گفت: “تمام شخصیت او در لندن زندگی می کند. امیدوارم اگر از او بپرسم که آیا استراتفورد نزدیک لیدز است، از من جدا شود.”


دیدگاهتان را بنویسید