صاحبخانه از صمیم قلب آرزو می کند کاش میخانه اسکای اسپورت نبودصاحبخانه یک میخانه هر چیزی را می دهد تا آن یک Sky f**king Sports نباشد.

تام لوگان، مالک رویال استاندارد در ریدینگ، از شغل خود لذت می‌برد مگر زمانی که یک بازی فوتبال زنده برگزار می‌شود که در آن تمام وقت f**پادشاه است.

او گفت: «فکر می‌کردم مثل شین ریچی در کوئین ویک، سرگرم‌کننده باشد. اما نه زمانی که یک شنبه از خواب بیدار می شوم و می دانم که هواداران اسپرز برای ساعت 3 بعدازظهر و هواداران چلسی برای ساعت 5 نیم به داخل هجوم آورده اند.

“مطمئنا، من پول زیادی به دست خواهم آورد. اما آیا ارزش این را دارد که آن تندروهای ستیزه‌جو با پیراهن‌های تکراری در آنجا بنشینند، انگار صاحب مکان خونین هستند، هر گلی را که مثل حرومزاده به ثمر رسانده‌اند تشویق می‌کنند و هر شکستی را شخصی می‌گیرند؟

شوخی شاد کجاست؟ رفاقت کجاست؟ در عوض، استلا را به گردن کلفت می اندازم، در حالی که آنها در مورد نیاز به یک رئیس جدید غر می زنند، زیرا تابستان گذشته فقط 140 میلیون پوند خرج کردند.

“ما سوپر یکشنبه داریم که هشت ساعت متوالی از توات می گیرم. حتی زمانی که تنها بازی میانی ساوتهمپتون در مقابل لستر یا چیزهای بدی است، آنها فقط می مانند و از آن می نوشند. آن‌ها می‌توانستند به ازای مبلغی که برای مشروب خرج می‌کنند، Sky Sports را در خانه بپردازند.

او اضافه کرد: توجه داشته باشید، من یک بار سعی کردم The Ashes را نشان دهم. هرگز انبوهی از حفره‌های بزرگ را قرار نمی‌دهیم.»


دیدگاهتان را بنویسید