دولت با پرستاران به توافق رسید که می‌توانست سه ماه پیش به آن رسیده باشدآیا برنامه‌های تلویزیونی قدیمی مورد علاقه‌تان در مورد کلیشه‌ها و عینیت‌سازی جنسی به شما احساس ناراحتی می‌کند؟ قطعاً از تماشای اینها با یک جوان واقعی بیدار خودداری کنید.

باک راجرز در قرن 25

ارین گری در نقش سرهنگ دیرینگ باید با لباس گربه‌ای بسیار تنگش دیده می‌شد، بنابراین این سریال علمی تخیلی نسبتاً عمومی را می‌توان به‌عنوان یک جنس‌گرای کوچک در نظر گرفت. مطمئناً دوست جوان شما که از خواب بیدار شده است، آن را وحشتناک خواهد یافت، اگرچه ممکن است در اینترنت کلیپ هایی را جستجو کند تا در خلوت اتاق خواب خود وحشت زده شوند.

حرفه ای ها

گاهی اوقات بادی و دویل فقط سگ‌های سگ شکاری افسرده‌کننده هستند. با این حال، رابطه صمیمی غیرعادی آنها – گذراندن تمام اوقات فراغتشان با هم، عشق مشترک به سلاح های گرم فالیک – عمیقاً همجنس گرا بود، بنابراین در واقع به اندازه تماشای همه پوشش های پراید بی بی سی بیدار است.

ماجراهای روپرت بیر

بدترین نوع تبلیغات ارتجاعی. خانم خرس (نامی ندارد؟) توسط پدرسالاری (آقای خرس) که هژمونی سرکوبگر مردانه را حفظ می کند، گرفتار بردگی خانگی شده است. همه شخصیت ها سفید هستند، به غیر از بیل، و او یک گورکن است. بدتر از همه، هیچ هشداری برای اپیزود با رگیتی، اف**پادشاه ترسناک ترول چوبی وجود ندارد. و به بچه ها نشان دادند؟

بریتانیای کوچک

تیپ‌های بیدار دوست ندارند از «تنها همجنس‌باز در دهکده» انتقاد کنند، زیرا مت لوکاس همجنس‌گرا است. شما حتی می‌توانید برای لو و اندی، مرد ناتوان قلابی و مراقبش پرونده‌سازی کنید، زیرا این شوخی واقعاً موضوع تابو است. سپس شخصیت سیاه‌پوست دیوید والیامز، Desiree می‌آید، که به نظر چیزی خارج از تبلیغات واقعی نازی‌ها است. قطعاً از سری های بعدی خودداری کنید، که ضرر بزرگی نیست، مگر اینکه طرفدار تکرار و کله پاچه باشید.

سوینی

به دلیل تبعیض جنسی و نژادپرستی گاه به گاه، کاملاً شایسته شهرت نبود، اگرچه خطوطی مانند “کور، که شیلا برای او ناهار خورده است!” خوب پیر نشده اند اما در واقع قابل درک است. آیا سینه های بزرگ = ناهار مانند شیر دادن است؟ عجیب و غریب. نگرش‌های قدیمی جک ریگان و جورج کارتر هرچه که باشد، آنها در زمان خود هستند و شما نمی‌توانید آن را تغییر دهید تا هنری هشتم سیستمی به سبک قاره‌ای از نمایندگی متناسب را معرفی کند.

دکتر هو

زنان در سری اصلی گیج کننده بودند. آن‌ها می‌توانند ظرف‌هایی با چشمان درشت برای نمایش، بیمبوهای جیغ یا بیش از یک مسابقه برای دکتر باشند، با جو گرانت که به‌طور تصادفی بین هر سه جابجا می‌شود. و این قبل از این است که به لیلا، شخصیت زن قوی/تکه ای از چیزهای چرمی دست و پا بزنی. فقدان تنوع نژادی بدتر است و نوئل کلارک تا سال 2005 حضور نداشت. با این حال، بینندگان بیدار نمی توانند شکایت کنند – «NuWho» به شدت این ناکامی ها را جبران کرد، بنابراین اکنون شام سگی از بیگانگان همجنس گرا است، که اقتدار زن متقاعدکننده نیست. ارقام و بسیاری از شمالی ها.

برج های فاولتی

باید اعتراف کنی برج های فاولتی تمایل داشت کیکش را بخورد و بخورد. بله، ما به نگرش های ریحان می خندیم، اما به سطرهایی مانند «تو به لهستان حمله کردی!» هم به خوبی می خندیم. با این حال واقعا خنده دار است و فقط یک کمدی کمدی. اعمال تعصب و ظلم بسیار بدتری برای افراد بیدار وجود دارد که باید با آنها مبارزه کنند. پسندیدن همسایه خود را دوست داشته باشید.


دیدگاهتان را بنویسید