درایو استخدام موشکی برای شرکت استراتژی فضایی


کسب و کار بریتانیا مجموعه ای از قرار ملاقات های جدید را انجام می دهد

یک شرکت بازاریابی فضایی که مقر آن در ادینبورگ است، اعلام کرده است که قصد دارد چندین شروع جدید را به فهرست خود اضافه کند.

AstroAgency همیشه در حال رشد در جستجوی کارکنان جدید است تا به تیم‌های پشتیبانی بازاریابی، فنی و روابط عمومی بپیوندند.

این شرکت ارتباطات استراتژیک و اطلاعات بازار، علیرغم اینکه تنها دو سال اول تجارت خود را پشت سر گذاشته است، اخیراً موفق شده است تا 40 سال خود را حفظ کند.هفتم پروژه مشتری – ایجاد تقاضا برای توسعه داخلی یک ضرورت.

AstroAgency به دنبال استخدام یک مدیر پروژه بازاریابی است که تجربه ارتباط با مشتری تعدادی از مشتریان را رهبری کند، در حالی که در کنار تیم های بازاریابی و فنی شرکت کار می کند.

علاوه بر این، مدیران حساب‌ها برای پشتیبانی از مدیران حساب استخدام می‌شوند تا نتایج قوی ارائه کنند، در حالی که یک متخصص ایجاد محتوای دیجیتال برای ایجاد، مدیریت و ارائه محتوای دیجیتال با استفاده از طیف وسیعی از تکنیک‌ها در بسترهای اجتماعی و آنلاین حضور خواهد داشت.

یکی از متخصصان فنی که وظیفه ارائه تحلیل‌های عمیق بازار صنعت فضایی را بر عهده دارد، نیز به دنبال تقویت «سس مخفی» شرکت است و تخصص بازاریابی را با دانش صنعت فضایی ترکیب می‌کند تا ابتدا فرصت‌های درآمدی جدید را برای مشتریان شناسایی کند و سپس استراتژی بازاریابی ارائه کند. برای مشخص کردن مخاطب هدف

در نهایت، این شرکت به دنبال منصوب کردن یک دستیار اجرایی است که مستقیماً با تیم مدیریت ارشد شرکت، از جمله کارآفرین فضایی اسکاتلندی، دنیل اسمیت، در هماهنگی ارتباطات داخلی و خارجی کار کند.

داریا فیلیچکینا، مدیر عامل AstroAgency، می‌گوید: «دو سال اول مفهوم ما را در مورد ارائه راهنمایی‌های استراتژیک و ارتباطات برای شرکت‌هایی که قبلاً در صنعت فضای تجاری با رشد فوق‌العاده سریع اما مسلماً خاص کار می‌کردند، یا به دنبال پیوستن به آن بودند، ثابت کرد.

با تکمیل پروژه‌هایی که اخیراً برای آژانس فضایی بریتانیا، دولت استرالیا، شورای تأسیسات علوم و فناوری، New Anglia LEP و Scottish Enterprise انجام داده‌ایم، فرصتی را برای توسعه کار خود با ارگان‌های بخش دولتی به‌عنوان درک واضح‌تر و نیاز به خدمات مرتبط با فضا

“این انتصاب ها به نقطه ای مهم در تکامل ما می رسند و ما خوشحالیم که در موقعیتی هستیم که می توانیم چندین نفر را در یک جلسه استخدام کنیم. کل تیم مشتاقانه منتظر کار با بسیاری از چهره های جدید است.”

این اعلامیه از پشتوانه شرکتی است که اخیراً تخصص روابط عمومی خود را از طریق خرید کلایو سیمپسون، روزنامه‌نگار فضایی بسیار معتبر تقویت کرده است.

کلایو به مدت سه دهه در بخش فضای بین المللی کار کرده است و مقالات تجاری را در سراسر بریتانیا، اروپا و ایالات متحده ویرایش می کند.

همراه با کارکنان بریتانیا مستقر در اسکاتلند، ولز و جنوب غربی انگلستان، این کسب‌وکار اعضای تیمی در مراکز فضایی اروپا دارد و در زنجیره ارزش صنعت از ساخت و پرتاب ماهواره تا تجزیه و تحلیل داده‌های پایین دستی کار می‌کند. مشتریان عبارتند از Prestwick Spaceport، Euroconsult، Trade in Space، Global Surface Intelligence و سازنده زیرسیستم الکترونیکی Alpha Data.

لارا زانونی، مدیر بازاریابی اظهار داشت: «ما در موقعیتی خوش‌شانس هستیم که استراتژی‌های منطقه‌ای را در هیجان‌انگیزترین و نوآورانه‌ترین بازارها می‌نویسیم و در عین حال به ایجاد آگاهی در مورد چگونگی استفاده از دسترسی به فضا برای حمایت از زندگی روزمره‌مان کمک می‌کنیم.

این شامل مزایای اقتصادی حاصل از بینش داده‌ها برای کسب‌وکارها، انتقال فناوری و ایجاد شغل، و همچنین مزایای زیست‌محیطی از طریق نظارت بر تغییرات آب و هوا، شناسایی شیوه‌های غیرقانونی ماهیگیری یا معدن، و ردیابی گونه‌های در معرض خطر است. فضا با کمک به جامعه به عنوان یک کل با فعال کردن خدمات کلیدی که ما هر روز از آنها استفاده می کنیم، از تراکنش های کارت اعتباری و GPS گرفته تا پیش بینی آب و هوا، کمک می کند.

زانونی افزود: “مأموریت اصلی AstroAgency این است که درک فضا را از فضانوردان و مأموریت های دولتی پرهزینه تغییر دهد تا شامل روش های روزمره حمایت شرکت های فضایی از حیات بر روی زمین شود، در حالی که نقش این بخش در حفاظت از محیط زیست را برجسته می کند، به ویژه همانطور که بازیگران اصلی به نظر می رسند. تا شیوه های پایدار را در توسعه فناوری خود بگنجانند.»

در نهایت، ما امیدواریم که با به اشتراک گذاشتن فرصت‌های یک بخش فضای تجاری پر رونق، به جذب کسب‌وکارها و جویندگان کار بیشتر به این صنعت کمک کنیم.»

AstroAgency طیف گسترده ای از سازمان های فنی و غیر فنی را برای رشد فعالیت خود در بخش فضای جهانی ارائه می دهد. ترکیب منحصربه‌فرد آن‌ها از پشتیبانی استراتژیک بازاریابی، تکنیک‌های ساخت برند، پوشش رسانه‌های فضایی، دانش فنی و هوش بازار بسیار مهم باعث شده است که شرکت نامزد جایزه به سرعت جایگاه خود را به عنوان رهبر در این بازار خاص تضمین کند.

همه موقعیت‌های موجود مبتنی بر راه دور هستند و برنامه‌های کاربردی برای نقش‌ها در حال حاضر باز هستند. اطلاعات بیشتر را می توانید با مراجعه به صفحه استخدام AstroAgency پیدا کنید.


دیدگاهتان را بنویسید