جرقه زدن در آشپزخانه: چگونه یک مهمان مهمانی شام دردناک باشیم؟برای شام به یکی از دوستانتان دعوت شده اید؟ در اینجا نحوه درست کردن سینه هایشان با برخی رفتارهای عمیقا آزاردهنده و از نظر اجتماعی ناکارآمد آمده است:

در حالی که آنها در حال پختن هستند جرقه بزنید

شما از ممنوعیت استعمال دخانیات در میخانه‌ها و رستوران‌ها ناراحت هستید، بنابراین خوب است که به خانه شخصی بروید که در آن چنین قوانین ظالمانه ایالت پرستاره در آن اعمال نمی‌شود. آن‌ها از سیگار متنفرند، اما اجازه نمی‌دهند که شما را در کنار غذای نیمه آماده روشن کنید. شما به اندازه کافی محتاط هستید که خاکستر را روی زمین نپاشید، بنابراین استراحت قاشق کنار اجاق گاز یک زیرسیگاری موقت ایده آل خواهد بود.

مشروب نخورید

آنها میزبان هستند، به این معنی که مسئولیت تهیه غذا و مشروب بر عهده آنهاست، بنابراین زحمتی برای برداشتن چیزی در مسیر نداشته باشید. با دست خالی برگردید و قبل از اینکه شروع کننده ها به سر میز برسند، یک بطری از بوژوله های قدیمی شان را برگردانید. آنها از عدم رعایت آداب معاشرت شما ناراحت نخواهند شد و از دیدن مهمانان خود به روحیه مهمانی خوشحال خواهند شد. و اگر این کار را نمی کنند، لعنتی چرا شما را دعوت کرده اند؟

پرسه زدن در آشپزخانه

آن‌ها به راحتی می‌توانند با هم گفتگوی معمولی داشته باشند، در حالی که همزمان سه ماهیتابه در حال جوشیدن را می‌جوشند، گوشت گاو را چک می‌کنند و از یک خرچنگ گوشت می‌چینند. در واقع، این خوب است که شما با آنها همراهی کنید، در حالی که آنها برده هستند. فقط مطمئن شوید که خود را در مسیر هر کاری که آنها سعی می کنند انجام دهند قرار دهید تا اطمینان حاصل شود که توجه کامل آنها را به خود جلب می کنید.

مشکلات خود را سر میز شام به اشتراک بگذارید

مهمانی‌های شام با صحبت‌های شادی‌بخش همراه هستند، بنابراین همه افراد مجذوب آن‌ها می‌شوند که شما با داستان‌هایی درباره اینکه چقدر در مطب از شما قدردانی نمی‌کنید و ابتلا به عفونت پای ورزشکارتان، به‌ویژه زمانی که آنها سعی می‌کنند غذا بخورند، آنها را مجذوب خود کنید. از قاتل‌های مکالمه‌ای خسته‌کننده مانند پرسیدن حال بچه‌هایشان اجتناب کنید، هیچ‌کس نمی‌خواهد این حرف‌ها را بشنود وقتی می‌تواند نظر تحریک‌آمیز شما را در مورد لایحه مهاجرت دولت بشنود.

بیش از حد خوش آمدید

مهمانان دیگر مودبانه کت های خود را برداشتند، تشکر فراوان کردند و درست بعد از ساعت 11 شب، لباس های سبک وزن را ترک کردند. بله، میزبانان شما پس از گذراندن تمام شب به سرگرمی، بدقول به نظر می رسند، اما به زودی باد دوم خود را خواهند گرفت. بالاخره فقط 1.27 صبح است.


دیدگاهتان را بنویسید