این پرسش و پاسخ گاردین درباره دوست پسری که گوزش را متوقف نمی کند، خنده دارترین خوانده شده امروز است


زندگی

یک ستون گاردین به نام «شما قاضی باشید» وجود دارد که همانطور که از نامش پیداست، از خوانندگان دعوت می‌کند تا در مورد دوراهی‌های مختلف روابط، حکم خود را بیان کنند.

و این یکی مستقیماً از کشوی بالا بیرون آمده است، زنی به نام آسترید، که نوشته است زیرا دوست پسرش گوزش را متوقف نمی کند.

در اینجا فقط کمی از آنچه آسترید برای گفتن داشت.

او سعی می‌کرد دستگیره‌ی در را درست کند و گفت: «اوه نه، خیلی جیرجیر است» و همانطور که آن را می‌پیچید فریاد زد. من فکر نمی کنم همه چیز خنده دار باشد اما این آخرین کار اوست. او با وجود اینکه 32 سال دارد، شوخ طبعی بسیار کودکانه ای دارد.

من به طور تصادفی در رختخواب پریدم و ناراحت شدم. من قانونم را زیر پا گذاشته بودم اما این یک تصادف بود. الکس به طرز کاملاً فوق العاده ای واکنش نشان داد. مال من تصادف است. الکس فقط اجازه می دهد پاره کند…

و کمی پاسخ الکس.

گوز همیشه خنده دار است و حال و هوا را سبک می کند. من لحظات طنز فوق العاده ای را تجربه کرده ام که محوریت آنها یک گوز بوده است.

با تأمل، وقتی یکی از دوستانم یا من فریاد می زنیم، خنده دارتر از زمانی است که آسترید این کار را می کند. آیا این امر جنسیتی است؟ شاید. من فقط صادق هستم.

ختم به خیر میشه؟ بدیهی است که شما قاضی هستید – می توانید کل مطلب را در اینجا بخوانید و واقعا ارزش چند دقیقه وقت شما را دارد.

بدون پایان نظرات – احتمالاً تا زمانی که این مطلب را می خوانید بسیار بیشتر است – اما آنها برای شکست دادن این موضوع به سختی تحت فشار قرار خواهند گرفت.

گوز کردن در مقابل یک هوادار برای دمیدن به صورت کسی یک حرکت گوز در سطح نخبه است. آسترید باید استعدادهایی را که به وضوح دارد در آغوش بگیرد.
رایباندانا

SourceGuardian
دیدگاهتان را بنویسید