انجمن مسکن اسکاتلند ساخت خانه های جدید را در داندی آغاز کرد


یک انجمن مسکن اسکاتلندی ساخت مجموعه ای از خانه های جدید را در شرق داندی آغاز کرده است.

کار برای انجمن مسکن کالدونیا در ساخت 67 خانه جدید در داندی در جاده بالیندین در شرق شهر در حال انجام است.

آخرین توسعه انجمن در داندی ترکیبی از 43 خانه و 24 آپارتمان خواهد بود که برای اجاره مقرون به صرفه یا فروش سهام مشترک در دسترس هستند.

همه خانه ها با پنل های خورشیدی، پمپ های حرارتی و شیشه های سه جداره عرضه می شوند و واحدهای اجاره ای نیز از ذخیره باتری بهره مند خواهند شد که آنها را بسیار کارآمد می کند.

برداشت هنرمند از توسعه مسکن آینده در جاده بالیندین در داندی.
توسعه جدید شامل ترکیبی از 43 خانه و 24 آپارتمان خواهد بود.

طرح‌هایی که در سال گذشته توسط شورای شهر داندی تصویب شد، شامل فضاهای باغی تقویت‌شده است که درختان در اطراف سایت قرار می‌گیرند و فضای کافی برای پارکینگ وجود دارد.

پروژه بالیندین جاده مشارکتی بین کالدونیا و شورای شهر داندی است که با بودجه 6.1 میلیون پوندی دولت اسکاتلند ارائه شده است.

این سایت به سرمایه گذاری کالدونیا در داندی با پروژه اخیراً تکمیل شده در Maxwelltown به همراه دو سایت با 30 خانه جدید در خیابان Rosebank و Coldside Road ادامه می دهد.

اندرو کیلپاتریک، مدیر دارایی ها، گفت: «کالدونیا یک مشاوره اجتماعی در مورد این پیشنهادات در سال گذشته انجام داد و با حمایت شورای شهر، اکنون کار برای تحویل این خانه های جدید برای داندی در حال انجام است.

ما می‌توانیم منتظر کمک به پاسخگویی به تقاضا برای مسکن مقرون به صرفه باشیم و این سایت در Ballindean مکانی جذاب برای زندگی با ارتباطات حمل‌ونقل خوب، سوپرمارکت‌های مجاور و امکانات تفریحی خواهد بود.»

رایان فلچر، مدیر عامل Cullross، گفت: “کار دوباره با Caledonia برای آوردن مسکن مقرون به صرفه بسیار مورد نیاز به داندی عالی بود.

این خانه‌ها از کارآمدترین خانه‌هایی هستند که ما ساخته‌ایم و به تلاش شهر برای کاهش انتشار کربن کمک خواهند کرد.»


دیدگاهتان را بنویسید